Korytarzami w CD Projekt

To była jedna z najdłuższych moich sesji, ktorą spędziłam praktycznie sama ze sobą przez 95% czasu.
Temat - biuro.
Ale tak naprawdę to biura w niej jest mało.
Głównym bohaterem stały się przestrzenie wspólne. Miejsca, gdzie można trochę odetchnąć od ekranu komputera.
Jeśli ktoś szukałby przepychu i fajerwerkow to musiałby się długo naszukać. Naturalne materiały (głównie sklaejka), stonowana kolorystyka i czerwone elementy. Resztę stanowi forma.
Nie wiem ile wyskości mają pomieszczenia ale są baaaardzo wysokie. Wszakże to była fabryka urządzeń medycznych. Na korytarzach widać pozostałości po halach przemysłowych. Nie rzucają się w oczy ale są i przypominają o historii.
Pamiętam jak przechodziłam korytarze po raz pierwszy. Każde piętro ma swój charakter. A wręcz same piętra są podzielone na inne światy.
Dla mnie korytarze w CD Projekt to raj. Osobiście jestem osobą, która myśli i wymyśla chodząc. Serio. Ile tam można się nachodzić. wyobraznia sama się uruchamia. Jeden z nich dał mi wrażenie jakbym była w jakimś podziemnym mieście i właśnie idę główną ulicą otoczoną przez małe chatki.
Największym wyzwaniem była dla mnie recepcja. Zarówno ze względu na jej kształ jak na jej usytuowanie.
Sesja fotograficzna wnętrz CD Projekt wykonana dla Area Design
Jeśli popatrzymy się lekko z boku zobaczymy dwie białe wstążki okalające wnętrze recepcji. Jest ona bardzo długa. Tuż przy niej wchodzi się na stołówkę. I uwaga. Pomiędzy recepcją a stołówką stanąła szklana ściana, na której zawieszone są monitory. Stołówka ma swoje światła i okna. Recepca oświetlona jest swoimi światłami sztucznymi i światłem z drzwi. Ktoś mógłby powiedzić że trzeba zrobić recepcję w nocy. Nic bardziej mylącego. Była ona wyzwaniem. Ale dzięki takim tematom się rozwijamy.
Na początku powiedziałam, że bylo to najdłuższa sesja (2 dni). Zaowocowała też w sporą ilość zdjęć. Dzisiaj podliczyłam. Finalnie do wyboru przedstawiłam 155 fotogarafii. Ostatecznie zostały wybrane 44.
Tylko część zamieszczam na stronie.

CD PROJEKT -portfolio

Zapraszam.
Projekt: Area Design
Sesja dla: Area Design
Scroll Up